Pop Up Programma

Naast het festival programma op 7 en 8 november hebben we ook verschillende gratis concerten om de verbinding te zoeken met heel Woerden en omstreken.

24 oktober 2026

In het gemeentehuis vindt voor de bewoners van het AZC een preview concert plaats van het zaterdagmiddag muziektheater Il Suono dell’acqua e della terra.
Het programma, met levendige ritmes, authentieke vocale expressie en historische ritmes vormt  een preview van de grotere muziektheaterproject van het hoofdprogramma. Dirigent Federico Lanzo is  ook gitarist bij het concert op 7 november.

28 oktober 2026

In de Plint Woerden wordt een concert van onze amateur solisten vertolkt. Dit is een preview van de opera Il Pipitone die op 7 november in het Klooster wordt vertolkt door de Dutch National Opera Academy die na een intensief traject van voorbereiding en coaching optreden met begeleiding van een professionele pianist. Het programma bestaat uit muziek van Giuseppe Verdi, Gioachino Rossine, Wolfgang Amadeus Mozart en F. Schubert en toont de kracht van  opera en vocale samenwerking.

31 oktober 2026 – 14.00 uur

In de Bibliotheek van Woerden treedt ons amateurkoor op met een voorstelling geïnspireerd door het volkse karakter: muziek die haar oorsprong vindt in dorpen, rituelen, feesten en gemeenschappen, en die door componisten is getransformeerd tot opera. Op het programma staan o.a werken van Verdi, Puccini, Weber, Bizet en Mozart . Het amateurkoor werkt in 10 repetities met een vocale coach en een pianist aan de repertoire.

14 november 2026 – 15.00 uur

In de Wulverhorst in Oudewater laten we een compilatie zien van al onze amateurproducties.